site map
Zapraszamy na naszą stronę
Postaw na profesjonalne usługi podatkowo-księgowe
Dodatkowe informacje
Doradca podatkowy
Kancelaria BODIR Romuald Merta powstała 1 października 1994r. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz kadr, płac i ZUS podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Wśród klientów kancelarii znajdują się osoby fizyczne, spółki osobowe i kapitałowe, jak również były fundacje i stowarzyszenia.

Wieloletnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedza poparta odpowiednim certyfikatem właściciela pozwala na odpowiednie podejście do każdej powierzonej nam sprawy. Naszą pracę cechuje fachowość oraz rzetelność prowadzonych zagadnień, maksymalne zaangażowanie w powierzone zadania a także komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach.

Zasięg terytorialny działalności kancelarii nie ogranicza się jedynie do województwa śląskiego. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami spoza naszego regionu.

Skomplikowane i dyskusyjne zjawiska rozwiązujemy przy współpracy z kancelarią prawną, audytorską oraz zewnętrznymi doradcami podatkowymi. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami, biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w ramach obowiązkowego ubezpieczenia doradcy podatkowego wykonującego czynności doradztwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy, która z pewnością będzie dla Państwa owocna.
Kontakt
"BODIR" Romuald Merta
ul. Czechowicka 3
44-120 Pyskowice
tel. +48 601 410 570
Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia