site map
Zapraszamy na naszą stronę
Postaw na profesjonalne usługi podatkowo-księgowe oraz zaufaj naszym specjalistom
Dodatkowe informacje
Doradca podatkowy
Biuro Organizacji Doradztwa i Obsługi Rachunkowości BODIR Romuald Merta powstało 1 października 1994r. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz kadr, płac i ZUS podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Wśród klientów kancelarii znajdują się osoby fizyczne, spółki osobowe i kapitałowe, w tym między innymi fundacje i stowarzyszenia.

Wieloletnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedza poparta odpowiednimi certyfikatami właściciela oraz pracowników kancelarii BODIR pozwala na odpowiednie podejście do każdej powierzonej nam sprawy. Naszą pracę cechuje fachowość oraz rzetelność prowadzonych zagadnień, maksymalne zaangażowanie w powierzone zadania a także komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach.

Zasięg terytorialny działalności kancelarii nie ogranicza się jedynie do województwa śląskiego. Jesteśmy otwarci na współpracę z podmiotami spoza naszego regionu oraz na prowadzenie ksiąg w siedzibie klienta.

Skomplikowane i dyskusyjne zjawiska rozwiązujemy przy współpracy z kancelarią prawną, audytorską oraz zewnętrznymi doradcami podatkowymi. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami, biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w ramach obowiązkowego ubezpieczenia doradcy podatkowego wykonującego czynności doradztwa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania współpracy, która z pewnością będzie dla Państwa owocna.
Kontakt
"BODIR" Romuald Merta
ul. Czechowicka 3
44-120 Pyskowice
tel. +48 (32) 233 96 02
fax. +48 (32) 401-09-31
Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia