site map
Zapraszamy na naszą stronę
Postaw na profesjonalne usługi podatkowo-księgowe
Dodatkowe informacje
Kontakt
„BODIR” Romuald Merta

44-120 Pyskowice,
ul. Czechowicka 3

tel. kom.: 601 41 05 70

e-mail: merta@bodir.pl

Biuro czynne w godzinach:
Pn-Pt 8:00 - 20:00
So 10:00 - 15:00
Nd nieczynne
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez "BODIR" Romuald Merta z siedzibą w Pyskowicach przy ul. Czechowickiej 3 na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochorny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.


* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest "BODIR" Romuald Merta. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Kontakt
"BODIR" Romuald Merta
ul. Czechowicka 3
44-120 Pyskowice
tel. +48 601 410 570
Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia