site map
Zapraszamy na naszą stronę
Postaw na profesjonalne usługi podatkowo-księgowe oraz zaufaj naszym specjalistom
Kategorie
Aktualność "Nowa strona internetowa naszej kancelarii"
Serdecznie witamy na nowej stronie internetowej kancelarii BODIR Romuald Merta. Mamy nadzieję, że przyjemny dla oka wygląd oraz wzbudzające zainteresowanie i pomocne treści zachęcą Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty a tym, którzy już należą do grona naszych klientów ułatwi współpracę i kontakt z Biurem Organizacji Doradztwa i Obsługi Rachunkowości BODIR.

Strona została podzielona na funkcjonalne zakładki, które pomogą w odkrywaniu interesujących Państwa informacji. Przeglądając je można znaleźć wiadomości dotyczące naszej kancelarii, jej działalności, oferty oraz cennika oferowanych usług.

Na stronie znajdują się niezbędne dane adresowe oraz formularz kontaktowy ułatwiający komunikację.

W zakładce zawierającej aktualności znajdą Państwo najświeższe informacje związane z zagadnieniami podatkowo-księgowymi. Mamy nadzieję, że umieszczone na stronie przez naszych ekspertów materiały i porady pomogą w rozwianiu wielu wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania i problemy.

Nowa strona internetowa kancelarii BODITR Romuald Merta jest wizytówką świadczącą o naszym profesjonalizmie oraz jakości oferowanych usług.

Zapraszamy do współpracy.

DATA PUBLIKACJI: 2011-10-12 » Pozostałe aktualności
Kontakt
"BODIR" Romuald Merta
ul. Czechowicka 3
44-120 Pyskowice
tel. +48 (32) 233 96 02
fax. +48 (32) 401-09-31
Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia